Hry pre PS 2 porovnanie ceny

SONY PS719673651

SONY PS719673651

Hra pre Playstation 2 The Getaway: Black Monday. Pokračovanie populárnej príbehovej akcie The Getaway. Druhý diel stavia na prví diel. Ide tak o fúzu niekoľkých žánrov, okorenené s dramatickým príbehom podaným s prostredníctvom vynikajúcich animácií. The Getaway: Black Monday ponúka viac než 25 štvorcovú kilometrovú veľkú plochu vo forme virtuálneho Londýna, kde sa odohráva príbeh, ktorý hráč sleduje a prežije v koži troch postáv z troch celkom odlišných uhlov pohľadu. Oproti prvému dielu, hra ďalej ponúka vylepšený model riadenia i celkom prepracovaný pohyb na vlastných nohách. Tiež misie už nie sú lineárne ako v prvom »

SONY Ratchet & Clank PS2

SONY Ratchet & Clank PS2

Typ hry: bojová, Pro herní konzolu: PlayStation 2

EA Rock Band pro PS2

EA Rock Band pro PS2

Hra pre Playstation 2 Rock Band. Hudobný titul, ktorý využíva rozšíreného Guitar Hero konceptu a ponúka možnosť hrať nielen na hlavnú a basovú gitaru ale i na bicie a nechýba ani pozícia pre speváka. Hra ponúka 45 licencovaných skladieb, ktoré pre hru dodali labely EMI Music, Hollywood Records, Sony BMG Music Entertainment, Universal Music Enterprises a Rhino Entertainment. K dispozícii je široké spektrum skladieb rôznych žánrov od popu, cez metal i alternatívu až k južanskému rocku.

ELECTRONIC ARTS PS2 Sims 2 Pets

ELECTRONIC ARTS PS2 Sims 2 Pets

Hra pre Playstation 2 The Sims 2: Pets. Sims je veľmi populárna hra venujúca sa, dalo by sa povedať, simulácií života. Sims 2 Pets, alebo aj Sims 2 Animals & Co., ktorý je ďalším rozšírením pôvodných Sims 2, kde sa tento krát predovšetkým bude jednať o domácich maznáčikov a to hlavne psíkov. S malými, veľkými, strednými psíkmi všetkých možných veľkostí a rás si užijete množstvo zábavy a samozrejme aj smiechu. Všetky možné rasy psíkov.

ELECTRONIC ARTS PS2 Tiger Woods PGA Tour 08 Platinum

ELECTRONIC ARTS PS2 Tiger Woods PGA Tour 08 Platinum

Stojíte před dlouhým jemným úderem do míčku, abyste se na 17. jamce vyrovnali Tiger Woodsovi,který drží vedení o jeden úder před vámi. Byli jste v této pozici již předtím, ale to nyní nehraje žádnou roli. Nebo ano? Ať hrajete bez rizika nebo riskujete až

ELECTRONIC ARTS PS2 The Sims 2 Platinum

ELECTRONIC ARTS PS2 The Sims 2 Platinum

Druhý díl nabídne spoustu nových prvků, jako je například přenášení genetických informací z generaci na generaci. To prý upevní vztah mezi hráčem a jeho postavičkami a hráč bude moci v mnohem větší míře ovlivňovat osobnost svého Sima i jeho další vývoj prostřednictvím prvku zvaného Velké životní momenty. Simové budou daleko větší míře reagovat na prostředí v němž se budou nacházet i na ostatní Simáky v jejich okolí. Budou jasně vyjadřovat svoji náladu a cítění skrze výrazy tváře i pohyby těla. Mnohem komplexnější budou také vztahy mezi Simáky, ať už půjde o manželství, platonickou, či romantickou lásku.Nový engine, jelikož »

ELECTRONIC ARTS PS2 Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban

ELECTRONIC ARTS PS2 Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban

Hra pre Playstation 2 Harry Potter: Quidditch World Cup. Vzneste sa do vzduchu s pomocou magickej sily lietajúcej metly a zúčastnite sa turnaju Quidditcha. Po prvý raz si hráč môže vyskúšať, aké je to zahrať si túto hru. V každom tíme hráte s 7 hráčmi na lietajúcich metlách a v hre sú naraz 4 lopty. Hráči môžu ovládať pozíciu svojich tímov, ktorý sa skladajú z troch útočníkov, dvoch obrancov, gól mana a jedného chytača, ktorý sa snaží chytiť Zlatú Poletušku a s jej chytením končí aj hra. Na začiatku hry sa hráč zoznámi s pravidlami a vyberie si jeden z 4 tímov. Potom čo ovládate základy a splníte prvé úlohy vstúpite do »

ELECTRONIC ARTS PS2 FIFA 09

ELECTRONIC ARTS PS2 FIFA 09

Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal, jak ho máte rádi. Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací pro PlayStation®2, jakou kdy EA SPORTS™ představila – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem. S 500 novými an

RockStar PS2 Grand Theft Auto: Liberty City Stories

RockStar PS2 Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Hra pre Playstation 2 Grand Theft Auto: Liberty City Stories. Ďalší diel v populárnej gangsterskej GTA, ktorý ponúka priaznivcom série celkom novú príbehovú líniu s novými misiami i s postavami, to všetko zasiahnuté do známeho prostredia mesta liberty City. Túto fiktívnu metropolu iste netreba fanúšikom série GTA predstavovať, pretože skrz je ulice najazdili desiatky kilometrov v titule Grand Theft Auto III. GTA: Liberty City Stories ponúka okrem iného i kopec výrazných postáv, množstvo žánrové odlišných kvalitných hudieb na niekoľkých rozhlasových staniciach a k tomu i kompletný dabing mnohých hlavných charakterov. Vráťte »

ELECTRONIC ARTS PS2 Burnout Dominator

ELECTRONIC ARTS PS2 Burnout Dominator

Hra pre Playstation 2 Burnout: Dominator. Ďalší titul v populárnej akčne-závodnej sérií, v ktorom ide nielen o dojatie alebo o zajatie najlepšieho času, ale i o búračky a celú radu ďalších akčných cieľov. Ako obvykle budete sa stretávať nielen so súpermi, ale i s normálnou dopravou a zaľudnenými traťami. K dispozícií je nový World Tour mód, v ktorom vás čakajú všetky tradičné i nové druhy závodov. Jedným z tých nových je napríklad Maniac mód a ďalšou novinkou je možnosť objavovania skratiek na tratiach skrz nabúraniu súpera. Inak zostává skoro všetko pri starom. Za búranie do súpera získavate adrenalín, ktorý slúži k »

ELECTRONIC ARTS PS2 The Sims 2 Castaway

ELECTRONIC ARTS PS2 The Sims 2 Castaway

Hra pre Playstation 2 The Sims 2: Castaway. Vaši simíkovia budú postavený pred ťažkú a strastiplnú úlohu - prežiť na pustom ostrove. Svojich trosečníkov si budete môcť klasicky navrhnúť, tak ako to poznáte zo všetkých simsových hier. Na ostrove simíkovia (áno, pôjde o skupinku) zažijú veľa dobrodružstiev, ale aj srandu. Budú hľadať poklady a zažívať rôzne záhady. Simikov ala trosečníkov sa dá hrať dvoma skvelými spôsobami. V novom a pútavom príbehu budete objavovať ostrov, vybudujete prístrešok, naučíte sa hľadať potravu a vnesiete do životov vašich Simíkov toľko zábavy a pohodlia, čo to bude len možné. Na ceste za »

ELECTRONIC ARTS PS2 Fight Night Round 3 Platinum

ELECTRONIC ARTS PS2 Fight Night Round 3 Platinum

Oceněný seriál Fight Night z dílny společnosti EA SPORTS™ Fight Night, je zpět, aby uhájil titul jasného šampiona videoher s tématem boxování. Titul Fight Night Round 3, společnosti EA SPORTS™, je vrcholem této vysoko ceněné sportovní herní trilogie. Titul Fight Round 3 od EA SPORTS přináší do virtuálního ringu nejintenzivnější videoherní zážitek. Filmová kvalitní grafika tuto hru posunula na první místo ze 360 sportovních her Xbox na trhu, co se týče hraní i grafického zpracování. Mimo ring se mohou hráči zúčastnit soupeření v předzápasových soubojích. Na cestě stát se nejlepší legendou boxu, trénujte po vzoru Muhammada »

ELECTRONIC ARTS PS2 NBA Live 09

ELECTRONIC ARTS PS2 NBA Live 09

NBA LIVE 09 je zpět s novými vlastnostmi jako Pick and Roll Control, Defensive Lockdown Control, Signature Playcalling a Quickstrike Ankle-Breakers, které zaručí zábavu v NBA LIVE od začátku až do konce. Lákavou novinkou je i pozvánka do tréninkového cent

Empire Interactive FlatOut 2 pre PS2

Empire Interactive FlatOut 2 pre PS2

Nástupca závodného titulu, ktorý apeluje na najdeštruktívnejšiu závodnú hru a na jeho trate, ktoré sú doslova posiate zničiteľnými objektmi, riskantnými alternatívnymi cestami a miestami pre zneškodnenie súperov. V každom závode je vaším cieľom zvíťaziť nad ďalšími siedmimi pretekármi ovládanými vylepšenou AI, pričom každý zo súperov má svoju vlastnú povahu i štýl jazdy. Oproti prvému dielu sa tešte na vylepšenú fyziku, vďaka nej sú zrážky a búračky ešte viac driečnejšie a dá sa povedať i šialenejšie. Dôležitý je i fakt, že za všetkými búračkami ste odmeňovaný peniazmi, rovnako ako i za umiestnenie v závode. Peniaze pritom »

Codemasters Diabolik: The Original Sin pre PS2

Codemasters Diabolik: The Original Sin pre PS2

Dobrodružná hra je zasadená do neobvyklého sveta kurióznych kombinácii medzi 3D grafikou v reálnom čase a 2D grafikou čiernobieleho komiksu štýlu animácie. Tradičný point-and-klik žáner bol dokonale prispôsobený konzole s cieľom uľahčiť pohyb a samotnú hru. Hráč je zasadený do ošemetného príbehu plného nečakaných zvratov, intríg, lásky a pomsty.


1 2 3 4 5 6 719 20 21

Porovnanie ceny - lacné Hry pre PS 2 zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre PS 2 aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.