Hry pre PS 2 porovnanie ceny

SEGA Sonic Heroes pro PS2

SEGA Sonic Heroes pro PS2

Hra pre Playstation 2 Sonic Heroes. Legendárni maskot Sonic sa vracia. Hraj za jeden z 4 tímov s jedným z 12 hráčov; Každý tím má vlastné pohyby a príbeh.; K zdolaniu misií môžete využiť tímové formácie; K zdolaniu jednotlivých misií môžete použiť niekoľko ciest

Activision Shrek 2 pro PS2

Activision Shrek 2 pro PS2

Hra pre Playstation 2 Shrek 2. Zažite divoké dobrodružstvo s dobrosrdečným obrom Shrekom a jeho kúzelnými priateľmi. Hráči majú jedinečnú možnosť navštíviť známe miesta z obľúbeného filmu a objavovať nové miesta. Hra kombinuje tímovú prácu akcií s klasickou adventúrou. Hráč ovláda skupinu štyroch postavičiek, môžete si vybrať zo 7 charakterov na čele so Shrekom. Hrajte za Shreka alebo za jedného z jeho siedmich priateľov. Na výber sú i celkom nové postavičky z pripravovaného filmu Shrek 2.; Navštívte miesta známe z filmu alebo nové originálne levely (napr. trpasličie doly).

NovaLogic Delta Force: Black Hawk Dawn Team Sabre pre PS2

NovaLogic Delta Force: Black Hawk Dawn Team Sabre pre PS2

Delta Force Black Hawk Down: Team Sabre je vojenská akcia pre PS2, ktorá bude obsahovo totožná s 2 rokmi starou PC verziou. Hra tak ponúkne dve singleplayer kampane (Kolumbie, Irán) s 11 misiami, v nich bude mať hráč k dispozícií nielen 24 zbraní, ale i skúsených vojakov z Delta Force a SAS jednotiek, ktorý mu pomôžu s nepriateľmi, v jeho prospech hovorí i početná prevaha i znalosť terénu. Vedľa singleplayer kampaní hra ponúka i multiplayer aj pre 32 hráčov v siedmich herných módoch vrátane kooperácie, ktoré sa budú odohrávať na 24 špeciálnych multiplayer mapách.

EA Games NASCAR 09 pre PS2

EA Games NASCAR 09 pre PS2

Návrat hard-core zážitkov pre zapálených fanúšikov, ale i prístupnosť začiatočníkom vďaka mnohým nastaveniam obtiažnosti, sľubuje nový ročník týchto amerických pretekov. S ohľadom na príklon k simulácii sa tešte na vylepšenú AI, predovšetkým v otázke reagovania na Vašu jazdu. Znamená to teda, že pokiaľ bude medzi jazdcami nejaký agresor, obtierajúci sa o autá ostatných pretekárov, AI spozornie, útoky bude predvídať a snažiť sa im pochopiteľne vyhnúť. Vyhýbať sa stretom budú musieť i samotní hráči, aby si mohli pripísať body do nového systému reputácie, na základe ktorej s Vami budú uzavierať zmluvy lepší sponzori, ale »

Rockstar Games Manhunt 2 pre PS2

Rockstar Games Manhunt 2 pre PS2

Pokračovanie jednej z najbrutálnejších hier na GTA 3 engine, v ktorej leziete temnými uličkami a číhate na jednotlivých členov gangu, aby ste na nich mohli tíško zaútočiť s bežne dostupnými predmetmi i klasickými zbraňami. Ich spôsob použitia sa však len ťažko dá označiť za ľudský.

EA Games černý - Platinum - PS2

EA Games černý - Platinum - PS2

Hra pre Playstation 2 Black. Pridajte sa k najbrutálnejšej zásahovej jednotke na svete. Taktický tím Black operuje pod maskou absolútnej anonymity aby ochránili USA pred domácou aj zahraničnou hrozbou. Nezodpovedajú nikomu a majú povolené robiť otvorené brutálne operácie kdekoľvek na svete. Od manipulácie s politikmi až po kontrolu spravodajských sietí a armád. Muži z Black sú vycvičení na najvyššom stupni psychologického boja, špionáže a bojových umení.

SONY PS719604082

SONY PS719604082

PlayStation 2, akčná

SONY Jak II: Renegade PS2

SONY Jak II: Renegade PS2

Stratený v záhadnom meste ďaleko od domova. Dva roky strávil v studenej a temnej väzenskej cele. Vystavený mučivým pokusom, jeho telo sa krútil pod vplyvom Dark Eco. Teraz sa Ako vrátil a chystá odplatu. Utekajte, strieľajte, hľadajte, ničte a zažijete obrodružství, v ktorom sa snúbi pátranie, boj a neutíchajúcej akcie. Objavte bezpočet kľukatých ulíc v uponáhľanom meste Haven City. Choďte pešo alebo ukradnite futuristické vznášadlo a pátrajte zo vzduchu. Stretnite známe tváre, zoznámte sa s novými záhadnými postavami a uvolnite hrozivé Jakov druhé ja, aby vyplnil rôznych nepriateľov v 75 skvelých misiách. A kto sú »


1 2 3 4 5 619 20 21

Porovnanie ceny - lacné Hry pre PS 2 zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre PS 2 aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.