Hry pre PS 2 porovnanie ceny

UbiSoft Rainbow Six: Lockdown pre PS2

UbiSoft Rainbow Six: Lockdown pre PS2

Rainbow Six je taktická akčná hra. V úlohe veliteľa medzinárodného protiteroristického týmu, ktorý má za úlohu naháňať teroristov z celého sveta sa tentoraz sami stanete terčom útokov teroristov. Hra ponúka 2 singleplayer kampane a niekoľko módov v multiplayeri.

Rockstar Games Codename Kids Next Door pro PS 2

Rockstar Games Codename Kids Next Door pro PS 2

Hra pre Playstation 2 Codename: Kids Next Door - Operation: V.I.D.E.O.G.A.M.E.. Deti zo susedstva zachraňujú svet Hra je inšpirovaná americkým kresleným seriálom pre deti o deťoch, ktorých môžete vídať na televíznej stanici CartoonNetwork. Budete mať možnosť zahrať si za všetkých 5 hlavných postavičiek, pri ktorom každá má svoje jedinečné vlastnosti, s ktorými budete schopný poraziť zlého „Father mastermindsa“, ktorý ušiel z polárneho väzenia a jeho plány so svetom rozhodne neveštia nič dobrému. 14 rozličných úrovní so všetkými 5 deťmi zo susedstva.; Bojujte proti známym padúchom ako sú Stickybeard, Knightbrace, The Common »

Sierra Crash Tag Team Racing pre PS2

Sierra Crash Tag Team Racing pre PS2

Závodná hra a akčná arkáda známeho sveta s postavičkami z Crash Bandicoot. Príbeh hry je veľmi jednoduchý a točí sa okolo snahy Dr. Neo Cortexa poraziť Crasha a jeho kamarátov v sérii závodne-akčného súperenia. V hre môžete zastaviť a skombinovať svoje vlastné vozidlo s vozidlom jedného zo svojich priateľov. Jedna postava sa pritom venuje riadeniu a druhá obsluhuje delo, s ním môžete otáčať všetkými smermi. Hra okrem časti závodných obsahuje aj arkádu, hráč skúma herný svet. Crash Tag Team Racing ponúka podporu multiplayera aj pre 8 hráčov. Úspešný titul teraz vo vyhotovení Platinum - The Best of PS2.

SONY SingStar ABBA pre PS2

SONY SingStar ABBA pre PS2

Ďalšia z radu speváckych hier venovaná tentoraz jednej z najpopulárnejších popových skupín v histórii. Zaspievajte si s obľúbenými spevákmi 20 hitov vrátane skladieb ako Mamma Mia, Dancing Queen, či The Winner Takes it All a svoje najlepšie výkony potom budete môcť zdieľať s ostatnými cez službu My SingStar Online. Hra samozrejme obsahuje tiež všetky známe multiplayerové režimy z predošlých SingStar titulov.

Jowood Panzer Elite Action: Fields of Glory pro PS 2

Jowood Panzer Elite Action: Fields of Glory pro PS 2

Hra pre Playstation 2 Panzer Elite Action: Fileds of Glory. Všetko čo potrebujete je tank Rýchla akčná hra zasiahnutá do obdobia 2. svetovej vojny, ktorá vám umožní takmer na vlastnej koži pocítiť silu 30 tonových bojových kolies. Panzer Elite Action všetkým záujemcom umožní v priebehu hry ovládať stále silnejšie verzie tankov v sérií intenzívnych, dramatických a adrenalínom nasiaknutých bitiek. Hra samozrejme disponuje i príbeh, ktorý nasleduje osudy troch tankových veliteľov a ich podriadených. Ide o veliteľa tanku nemeckej armády, veliteľa tanku červenej-sovietskej armády a veliteľa tanku americkej armády. Z vyššie »

TECHLAND Summer Athletics pro PS2

TECHLAND Summer Athletics pro PS2

první Next Gen „Summer Games“ včetně multiplayeru pro zábavu celé rodiny

EA Games Rock Band 2 pre PS2

EA Games Rock Band 2 pre PS2

Rock Band 2 Vám ponúka vic než 80 skladieb, 20 ďalších je dostupných na stiahnutie. Čakajú na Vás hviezdy ako AC/DC, Guns N\' Roses, Bob Dylan, Metallica, Pearl Jam, Linkin Park a mnoho ďalších. Nechajte sa unášať záplavou rockových tónov a zažite tú pravú atmosféru koncertov.

ELECTRONIC ARTS Need for Speed: Undercover pro PS2

ELECTRONIC ARTS Need for Speed: Undercover pro PS2

Na najnovší diel pretekárskej modly dostali vývojári tentokrát viac času a tak sa od nich čaká viditeľne väčšie úsilie. Nové pokračovanie série NFS je inšpirovaná akčným filmom \"Kuriér\" a je zamerané na príbeh viac, než ktorýkoľvek predošlý diel. Opäť sa teda dočkáme zúrivých naháňačiek s policajtmi i nelegálnosti na nočných i denných uliciach.

ACTIVISION Guitar Hero: Aerosmith pro PS2

ACTIVISION Guitar Hero: Aerosmith pro PS2

Špeciálny diel hudobnej série Guitar Hero, ktorého spracovanie je venované kompletnej kariére Aerosmith od prvých koncertov až po víťazné ťaženie na Grammy. Budete mať tak šancu poznať históriu kapely vrátane pamätných scén i koncertov po boku iných skupín. Hlavný kariérny režim kopíruje vzostup Aerosmith v realite, a to vrátane miest, kde koncertovali, vždy s videom, v ktorom členovia kapely okomentujú prelomové momenty. Obrázky v menu a jeho celkový dizajn bol upravený podľa štúdia, v ktorom Aerosmith točia, a samozrejme sa v hre objavia i členovia kapely, komiksovo nakreslení a proti skutočným predlohám o niečo »

SONY EyeToy: Play 2 PS2

SONY EyeToy: Play 2 PS2

Typ hry: pro děti, Pro herní konzolu: PlayStation 2

OEM Warner Bros The Lord of The Rings: Aragorn's Quest / PS 2

OEM Warner Bros The Lord of The Rings: Aragorn's Quest / PS 2

Hra pre Playstation 2 The Lord of the Rings: Aragorns Quest. Kto by nepoznal kúzelný svet Pána Prsteňov. Avšak tento krát sa neujmete hlavných postáv z kníh a filmov, Froda, ani Bilba, ale naopak gondorského dediča trónu Aragorna. Na ceste za dobrodružstvom vás tak čaká nielen množstvo súbojov na ostrie meča, ale tiež streľba z luku a hlavne veľa questov. Nemusíte sa ale báť, že by sa príbeh od toho filmového až príliš vzdialil. Aragorn je jedna z najdôležitejších postáv Pána Prsteňov, a tak sa na jeho ceste vydáte na miesta, ktoré už poznáte z filmu, ale tiež na úplne nové, ktoré čakají na vaše »

EA Games Rock Band AC/DC Live pre PS2

EA Games Rock Band AC/DC Live pre PS2

Nechajte znovu ožiť rockové legendy AC DC na koncerte z roku 1991 v Anglickom meste Donington prostredníctvom hudobného herného titulu Rock Band: * Thunderstruck * Shoot to Thrill * Back in Black * Hell Ain\'t a Bad Place to Be * Heatseeker * High Voltage * Fire Your Guns * Jailbreak * The Jack * Dirty Deeds Done Dirt Cheap * Whole Lotta Rosie * You Shook Me All Night Long * T.N.T. * Let There Be Rock * Highway To Hell * For Those About to Rock (We Salute You) * Moneytalks * Hells Bells

SONY Jak X PS2

SONY Jak X PS2

Hra pre Playstation 2 Jak X: Combat Racing. Z akčnej hry "Jak and Daxter" Akčne orientované závody vychádzajú z populárnej akčnej série Jak and Daxter od týmu Naughty Dog, ktoré ponúkajú dlhé otvorené trate s radou nebezpečných úsekov i prekážok, kde dostanete šancu vyniknúť s novým fyzikálnym modelom, ktorý si tvorcovia pre hráča pripravili. Vďaka nemu sú vozidlá i trate zničiteľné a ich ovládanie je prirodzenejšie, ako to v podobných tituloch je. Príbeh začína krátko po udalosťiach z tretieho dielu, kde Jak konečne zastavil Dark Makera. Zrútené mestá boli znovu postavené, ľudia miesto zabíjania sa začali venovať inej »


1 2 317 18 19 20 21

Porovnanie ceny - lacné Hry pre PS 2 zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre PS 2 aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.