Hry pre PS 2 porovnanie ceny

Codemasters 7 Wonders pro PS2

Codemasters 7 Wonders pro PS2

Hra pre Playstation 2 7 Wonders. Aby ste postavili 7 divov musíte dodávať svojím robotníkom 3 stavebné kamene rovnakej farby. Ste obmedzený časom a ak svoju prácu nestihnete v časovom limite, vaši robotníci budú stávkovať. 49 originálnych levelov v ktorých postavíte 7 divov starého sveta od pyramídy v Gize až po záhrady v Babylone.

KONAMI Metal Gear Solid 3: Subsistence pre PS2

KONAMI Metal Gear Solid 3: Subsistence pre PS2

Po prvý krát v histórií hier Metal Gear je hráčovi umožnené hrať v on-line prostredí. V novom On-line móde si hráč môže vyberať z misií a pravidlá a bojovať on-line. Metal Gear Solid 3: Subsistense umožňuje tiež náhľad z pohľadu tretej osoby v akejkoľvek časti hry. Hráč má lepší pohľad na nepriateľov a môže sa lepšie pripraviť na ich ďalší manéver. Metal Gear Solid 3: Subsistense tiež obsahuje originálnu verziu Metal Gear a Metal Gear 2: Solid Snake, ktoré boli pôvodne vydané pre konzolu MSX2.

SONY Jak & Daxter PS2

SONY Jak & Daxter PS2

Typ hry: adventura, Pro herní konzolu: PlayStation 2

SONY B-Boy pre PS2

SONY B-Boy pre PS2

Break dance nie je vôbec mŕtvy žáner, ako by si niektorí ľudia u nás mohli myslieť. Je to jeden zo základných kameňov americkej pouličnej subkultúry a i dnes sa mu venujú nekonečné zástupy gumových chlapcov a dievčat, žijúcich na hip-hope. Na vlne jeho popularity sa nesie i prichádzajúci titul B-boy (breakdancer), ktorý po vzore rôznych bojových hier rozpúta tanečné peklo na obrazovkách televízorov a PSP. Je to asi prví taneční titul približujúci tento skutočne nebezpečný tanec i bežným masám. Využíva neuveriteľné množstvo kombinácií, ktoré môžete riadiť do dlhých kreácií. K tomu máte k dispozícií až neuveriteľných 800 »

SONY Socom 3 PS2

SONY Socom 3 PS2

Hra pre Playstation 2 SOCOM 3: US NAVY SEALs. Ďalšie pokračovanie úspešnej vojenskej taktickej akcie, ktorá prichádza s celou radou noviniek väčšieho i menšieho významu. Hra vás zavedie do nových miest, ktoré sú vytvorené na základe skutočnosti, budete mať šancu sa tak pozrieť do Maroka, Bangladéša a k našim severným susedom do Poľska. Všetky miesta sú pritom niekoľkonásobne väčšie a rozľahlejšie ako v oboch predchádzajúcich dielach, čo je zásluha novej vyvinutej a použitej stream technológie, ktorá ďalšiu časť úrovne nahráva postupne na pozadí priamo behom hrania, čo by ste to zaznamenali. Vďaka rozľahlosti úrovní však »

Ubisoft PS2 Flow: Urban Dance Uprising

Ubisoft PS2 Flow: Urban Dance Uprising

Hra pre Playstation 2 Flow: Urban Dance Uprising. BrakeDance v rytme Hip-Hopu Každý z nás má nejaký ten svoj príbeh na vyprávanie, v Urban Dance ho však vyprávate s rečou tela. Či ste už vyznávačmi starej školy, priekupníckych pohybov, alebo zbláznený do breakdancu, každý si tu nájdete niečo pre seba. Pusťte sa do výzvy ostatných a predveďte publiku i svojím súperom 300 pohybov správneho pouličného frajera. Predveďte svoj pohybový cit pri jednom z 50 hip-hopových pesničiek.; Prepracujte sa z klasických pohybov až na experta v obore.; Doveďte svoju postavu až na vrchol cez 100 protivníkov.; Zvoľte si z 10 tanečníkov a »

Black Bean SBK-09: Superbike World Championship pre PS2

Black Bean SBK-09: Superbike World Championship pre PS2

SBK-09: Superbike World Championship prichádza s ďalším ročníkom populárnej série zo sveta pretekárskych okruhov a superbikov, v ktorom sa opäť môžeme tešiť na prídel adrenalínovej zábavy. Vývojári prvýkrát v celej histórie tejto série zapracovali na viditeľnom poškodení stroja i kombinézy jazdca. Ďalším prídavkom je realistickejší jazdný model, vychádzajúci z reálnych údajov superbikov. Hra ponúka klasické singlplayer módy a multiplayer s plnou online podporou.

Oxygen Interactive Pilot Down: Behind Enemy Lines pre PS2

Oxygen Interactive Pilot Down: Behind Enemy Lines pre PS2

180.000 pilotov bolo zostrelených nad Európskym nepriateľským územím v priebehu 2. svetovej vojny. 5.000 bezpečne pristálo a pokúsilo sa dostať do slobodného sveta. 300 bolo úspešných. Vy ste jeden z nich, Americký pilót zostrelený v Nemecku v zime roku 1944. Na nepriateľskom území, hladný a zmrznutý, budete sa snažiť pešo dôjsť do Švajčiarska. Budete natoľko schopný aby ste bol jedným z 300?

THQ Wall-E pre PS2

THQ Wall-E pre PS2

Príbeh smoliarskeho robota, ktorého pôvodným poslaním bolo upratovanie zdevastovanej planéty Zem. Všetko sa však vymklo spod kontroly a práve v tomto okamihu začína veľkolepé strhujúce dobrodružstvo, ktorému nechýba originalita, spád, emócie a samozrejme dobrý koniec. - Zažite znovu kľúčové akčné momenty rovnomenného filmu - Užite si nový príbeh a objavte rozsiahle prostredie, ktoré ste vo filme nevideli - Hrajte ako Wall-I a Eve a komunikujte spoločne so všetkými kľúčovými postavami príbehu - Viac než 10 akčných levelov - Multiplayerové výzvy a kopec minihier/aktivít (až pre 4 hráčov)


1 2 3 4 519 20 21

Porovnanie ceny - lacné Hry pre PS 2 zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre PS 2 aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.